Найбільш жорстокий розіграш над мукачівцями. Чому басейн ДЮСШ досі не відкрили?

15.09.2021 16:13 234 0

Неприємна історія з так званим "відкриттям" басейнів ДЮСШ, ризикує стати для всіх мукачівців найбільш жорстким розіграшем за понад як тисячолітню історію нашого міста.

Питання яке цікавить якщо не всі мешканці Мукачева, то їх переважна більшість, а саме: “Чому попри офіційне відкриття басейну ДЮСШ ще 25 червня, де-факто він досі все ще залишається закритим для відвідувачів?”

Фото із соцмереж

Відповідь на це запитання група “Мукачево SOS” намагалася отримати ще в червні, спрямувавши відповідний запит до Управління освіти, культури, молоді та спорту.

Рівно за місяць вони (група  "МукачевоSOS" - ред.) отримали відповідь за підписом начальника зазначеного Управління пані К. Кришінець-Андялошій, суть якого зводилась до того, що видача Управлінню дозволу на користування надрами має відбутися протягом 30 робочих днів після підписання відповідної угоди.
 

“Отже, якщо така Угода була підписана сторонами 8 липня 2021 року, то не важко підрахувати, що всі бюрократичні перепони мали б закінчитися не пізніше 20 серпня, а відтак вже 24 серпня - на День Незалежності - за логікою було б дуже символічним ще раз (вже вдруге після 25 червня) і цього разу вже остаточно відкрити басейн для відвідувачів.”

 

Втім, басейни так і не відкрили. Група повторно звернулася до Управління освіти, культури, молоді та спорту з проханням дати пояснення - що ж насправді відбувається з басейном, який відкривають... відкривають... та все ніяк не можуть його відкрити.

І ось днями вони отримали чергову відповідь. Щоправда, цього разу вже більш лаконічною. Без пояснень. Проте з констатацією фактів: процедура оформлення дозволу триває, підстави для запуску басейнів - відсутні.
 

“Це ж треба було в червені зганяти на урочисте відкриття Мукачівського ДЮСШ і басейнів зокрема, цілий ескадрон депутатів різних рівнів, почесних громадян і просто пересічних мешканців, Заслужених майстрів спорту і тих, хто тільки робить у спорті свої перші кроки, що б майже через три місяці потому - в другій декаді вересня, чиновниця Мукачівської міськради Наталія Бабунякмало не під барабанну дріб констатувала: а підстави для запуску басейнів відсутні!”, - зазначає Володимир Горішняк, адміністратор групи "МукачевоSOS".
 

Фото із соцмереж

Звичайно, сьогодні вже всім стає цілком очевидним, що історія з відкриттям басейну в Мукачеві - заслуговує на сценарій для дивовижної трагікомедії. Ось тільки якось воно зовсім не смішно.

А якщо на момент відкриття басейнів (якщо, звісно, це взагалі коли-небудь відбудеться), чиновники навипередки кинуться переписувати тарифи (у бік збільшення) для охочих поплюскатися у лікувальній воді, то це точно буде чи не найбільш жорстокий розіграш мукачівців за понад як тисячолітню історію нашого міста.

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!