Новопризначений Губернатор Микита ймовірно отримає заступників з подвійним громадянством

25.01.2022 09:40 2961 1

Минулого тижня область облетіла шокуюча новина: колишнього заступника голови Закарпатської облради розшукує угорська поліція. Василь Іванчо зробив собі угорський паспорт під іншим прізвищем, а саме Кобаль Іван, це ніби то мешканець Косівської Поляни, Рахівського району. Угорська поліція це виявила та оголосила його в розшук 20 вересня 2017 року.

Ймовірно, саме через це Іванчо не отримав посаду заступника голови ОДА. Адже він проходив співбесіду в Офісі президента і навіть був погоджений. Про це мали оголосити на найближчому засіданні Кабміну. Виправдовування Василя Іванчо не подіяли, СБУ розпочала перевірку.

Ще минулого тижня джерела ZAKinfo повідомляли, що це не поодинокий випадок серед закарпатських політиків. Тож на цьому кадрові курйози не завершуються.

Двома заступниками мають стати БЮТівець Георгій Горват та громадянка Угорщини та депутатка від КМКС Юдіта Петеї.

Редакції ZAKinfo вдалося отримати копії угорських паспортів кандидатів на посади заступників голови Закарпатської ОДА.

Сьогодні публікуємо перший документ.

Відомо що кандидата Георгія Горвата просуває Михайло Ланьо у змові з колишнім керівником Мукачівської РДА (зараз голова Луганської військової адміністрації) Сергієм Гайдаєм. Він – кум керівника Офісу Президента Андрія Єрмака. За посаду пропонують 100 000 доларів.

Чи в Офісі президента все настільки погано з кадрами, якщо на тлі загрози вторгнення країни-агресора Росії на такі високі посади призначають громадян інших країн? Угорщина до слова є симпатиком політики Кремля.

Назріває одне питання : куди дивиться Служба Безпеки України?

Коментарі - 1

Білецький

25 січ. 2022 р., 13:43
я один повинен керувати!
не потрібно більше заступників!