Віктор Балога прагне дестабілізувати ситуацію на Закарпатті!

18.03.2022 15:43 1963 0

Народний депутат замість того, аби допомагати своїм співвітчизникам, які тікають від війни, підтримувати тих, хто цього найбільше зараз потребує, і обороняти свою Батьківщину, займається в Закарпатській області, де втрачає рейтинг і вплив, дестабілізацією та провокацією, аби викликати конфлікт між угорцями і закарпатцями.

Головний його задум – імітувати агресію українців на Закарпатті до угорців, начебто через те, що Угорщина відмовилася надавати Україні військову допомогу. Про це заявив політичний експерт Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Фейсбук. За його словами, наразі Балога займається організацією масштабної провокації. Історія має бути розтиражована в медіа Угорщини та Росії, та спровокувати дипломатичний конфлікт між Україною та Угорщиною. Такі дії Балоги прямо сприяють підривній діяльності спецслужб РФ, які сьогодні шукають момент для активізації так званого «угорського питання» на Закарпатті для тотальної дестабілізації та блокуванню відносин між Києвом та Будапештом, і охолодженням відносин між Україною та ЄС.

Підтвердив свою позицію Віктор Балога і під час голосування на засіданні ВРУ за проект Закону про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" (№9338), де він не голосував

Крім того, всі добре пам’ятають дружнє фото Віктора Балоги з Президентом РФ Володимиром Путіним, тож зрозуміло і очевидно, що визнавати вторгнення Росії в України війною нардепу досить складно.    

Від нього відвернулися його соратники, депутати Мукачівської міської ради не з’явилися на двічі скликану сесію міськради, пустий зал зустрічав мера міста, його сина Андрія Балогу. Балогівська більшість у міськраді Мукачева зникає, його авторитет і позиція на Закарпатті втрачається. Тому, аби бодай якось вплинути на ситуацію, нардеп починає вдаватися до методів, які цілком і повністю відповідають інтересам держави-агресора та ведуть до дестабілізації ситуації в прикордонному регіоні. Тож тут негайно потрібно втрутитися правоохоронним органам України, аби це не призвело до плачевних наслідків.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!