Висловлення недовіри Богдану Андріїву «перенесли»?: про кримінальне минуле ужгородського мера забули

11.07.2022 16:40 2950 1

Ще 24 лютого 2022 року депутати Ужгородської міськради мали провести чергове сесійне засідання і висловити свою недовіру міському голові Богдану Андріїву. Однак війна в Україні внесла свої корективи і відтермінувала цю подію. Як відомо, ужгородський очільник є одним із найбагатших мерів України й володарем неоднозначної партійної біографії. 

Свою політичну кар’єру він починав у лавах «Партії регіонів», а після її занепаду долучався до інших схожих за своїми поглядами політичних проєктів. Наприклад, попередні вибори міського голови в Ужгороді Андріїв виграв, будучи кандидатом від партії «Відродження», 2019 року — кандидат до Верховної ради від «Опозиційного блоку» (№ 7 у списку). Того ж року вступив до партії «Довіряй ділам», якою керували проросійські політики Геннадій Труханов та Геннадій Кернес, а вже у 2020 році подався в очільники міста як самовисуванець.

Варто нагадати, що у 2018-му щодо Богдана Андріїва відкрили кримінальне провадження. Справа стосувалася розтрати понад 6,5 млн гривень під час реставрації пам'ятки архітектури "Совине гніздо" та участь у підробці документів. Він вийшов із СІЗО під заставу у 440 тис. гривень. Його було заарештовано на 2 місяці. Вже сьогодні Богдан Андріїв хизується цим масштабним гуманітарним пунктом, який активно допомагає переселенцям у місті. Мер Ужгорода після корупційного скандалу зберіг своє крісло.

За інформацією аналітичного порталу "Слово і діло" Богдан Андріїв дав 80 обіцянок, з яких виконав 28 (це 35% від загальної кількості), провалив – 13 (16%), ще 39 (49%) має реалізувати до кінця каденції.

Крім того, у 2017 році  у міській раді Ужгорода СБУ та прокуратура проводили обшуки в кабінеті Богдана Андріїва. Прокуратура спільно з СБУ вилучали документи рішення сесій міськради Ужгорода, пов'язані з витратами з міського бюджету на ремонт доріг, які становлять близько 300 млн гривень. Приписують міському голові Богдану Андріїву і дерибан землі в Ужгороді проти якого постійно виступала більшість депутатів, однак зрозуміло, що будучи «під крилом» колишнього екс-нардепа і теперішнього голови Мукачівської райради Михайла Ланьо, який «кришує» не тільки ліс в Закарпатській області, пан Андріїв впевнено тримається за крісло і продовжує обкрадати місто Ужгород. 

І якщо брати до уваги політичну біографію Богдана Андріїва, то за ним партії «Партії регіонів», «Відродження», «Опозиційного блоку», а отже проросійському меру і антимайданівцю разом із його братом Андрієм Андріївим у кріслах не місце, тож недовіра повинна бути висловлена так, як і планувала більшість депутатів Ужгородської міськради. Тож депутатам варто бути активнішими і не відкладати це питання у довгий ящик, та ще й до всього звернутися до прокуратури та СБУ, аби перевірити статки Андріїва і нагадати про кримінальні справи, порушені проти нього, які були закриті через термін давності. 
 

Коментарі - 1

комбат

11 лип. 2022 р., 17:18
Цю московитську гниду Андрііва потрібно відправити за пуським кораблем!