Змова з Разумковим та 5 тисяч $ мукачівським слугам. Як кримінальний авторитет Блюк намагається прорватися до влади

13.01.2022 17:39 2351 1

21 січня у Мукачеві має відбутися сесія районної ради. Тим часом одіозний депутат Ланьо, на прізвисько «Блюк» перехопив нову партію Дмитра Разумкова «Розумна сила» від Андрія Балоги.

Як це пов'язано та до чого тут районна рада? Розповідаємо та пояснюємо:

Наступної п'ятниці, 21 січня 42 депутати Мукачівської районної ради мають зібратися на засідання. Основне питання – зняття голови від партії «Команда Андрія Балоги» Михайла Лабоша.

Політичний переворот організовує Михайло Ланьо. Депутат від «Батьківщини» із сумнівним минулим причетний до стрілянини в Мукачеві в липні 2015 року. Подія була настільки резонансною, гучною та абсурдною, що «заслужила» окремого розділу Вікіпедії.


«Депутат-регіонал Михайло Ланьо на прізвисько «Блюк» викликав на «переговори» бійців «Правого сектора», бо вони заважали нардепу привозити контрабанду, після чого стався організований напад міліції та бандитів під керівництвом Михайла Ланя на бійців «Правого сектора» - йдеться у статті 

За офіційною інформацією, тоді загинули четверо людей, поранено було десятьох.

Повертаючись до сесії, редакції ZAKinfo стало відомо, що Блюк (Михайло Ланьо) вже зібрав 22 «прихильників» відставки чинного голови Михайла Лабоша. Також відомо з достовірних джерел, що за «правильну позицію» депутати отримали по 5 тисяч доларів.

Дивною і, варто зізнатися, безхребетною, є позиція закарпатських представників президентської партії «Слуга народу». Адже саме Блюк організовував відставку слуги народу Олексія Петрова з посади голови обласної ради. А вже за кілька місяців «слуги» підтримують його в Мукачівській районній раді. Голосування за зняття Лабоша підтримають також депутати від «Рідного Закарпаття» і «Батьківщини», куратором якої і є Ланьо.

Не Мукачевом єдиним – паралельно Ланьо просуває БЮТівця на посаду заступника голови Закарпатської обласної адміністрації.

Відомо, що просувати цю кандидатуру Блюк допомагає колишній керівник Мукачівської РДА, а нині голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай. Гайдай є кумом голови Офісу Президента – Андрія Єрмака.

Як повідомили ZAKinfo надійні джерела, що за посаду заступника голови ОДА (вона має дістатися депутату закарпатської облради від «БЮТ» Горвату) Сергію Гайдаю заплатили 100 000 $.

Натомість Михайло Ланьо отримає главенство на Закарпатській митниці, безперешкодно перевозячи контрабанду.

Упродовж останніх кількох тижнів закарпатські сайти й телеграм-канали писали, що на урочистому відкритті фестивалю “Червене Вино -2022” має бути присутній Дмитро Разумков. Саме він, разом із мером Андрієм Балогою мав би помпезно відкрити найбільший винний фест в Україні.

Це відкриття можна було б прирівняти до гучної політичної заяви: Балога та Розумков – поплічники, та підтримують політичні позиції одне одного.

Однак, джерела повідомляють, що відкривати фест Балога все ж буде сам. У цій історії також замішаний Михайло Ланьо. Напередодні він вмовив ексспікер Парламенту Разумкова передати керування на Закарпатті новою політсилою йому, а не Балозі.

Зазначимо, що купувати, чи то домовлятися про “франшизи” політичних партій Блюк вміє. За аналогічним сценарієм він домовився (купив за 10 млн) про керування “БЮТ”-ом Юлії Тимошенко. Та завів до облради п’ятьох своїх депутатів: Ливч, Горвата, Андріїва, Гулезду та Дурана.

Зважаючи на складну політичну ситуацію в Україні, очевидно, що країну невдовзі очікують позачергові парламентські вибори. Політпартія ”Батьківщина” не зможе набрати по квоті більше як 1 депутата-закарпатця. Скоріше за все, ним буде брат нардепа Івана Крулька – Василь (зараз депутат Закарпатської облради).

Тоді як маючи неабиякі політичні амбіції, Блюк все одно не зможе пройти до парламенту. Маємо уточнення: не зможе під прапором “Батьківщини”.

Для Цього кримінальний авторитет Блюк й організував “багатоходівку” з Разумковим та його новоствореною партією.

Адже раніше, на вищих політичних рівнях було погоджено, що із Разумковим від Закарпаття піде Андрій Балога.

Це підтверджує той факт, що Батько мера Мукачева – Віктор Балога не голосував за відставку з посади голови парламенту Дмитра Разумкова. Балога-старший зробив це всупереч позиції політоб’єднання “За Майбутнє”, решта членів якої голосували “За”.

Насправді спланований переворот в Мукачівській районній раді не сповна задовольнити його амбіції. Посада голови райради йому не надто цікава. Вона потрібна Блюку лише для статусу. Ну хто ж призначить обласним керівником нової, незаплямованої партії, простого депутата, до того ж із дуже сумнівним минулим?

Окрім цього, Блюк “водить за ніс” і своїх, від “БЮТ”-у, і закарпатських “слуг народу”. Твердої позиції керівництва президентської партії та Офісу Президента – немає. Вочевидь, вони змирилися із роллю “терпил”.

Сумнівною є і позиція Розумкова: призначення Блюка керівником “Розумної сили” – це вирок для новоствореної партії.

Тим часом продажність слуг у районній раді визначить голосування.
Чи наважаться вони? Покаже сесія

P.S.Наша інформація підтвердилася. Андрій Балога відкривав “Червене Вино” без Разумкова.


 

Коментарі - 1

Ярослав

16 січ. 2022 р., 07:42
А може пан Лабош дійсно буде продуктивнішим на іншій посаді, раз всі не проти його зняти ?