Зеленський підписав указ про створення кібервійськ

27.08.2021 09:10 266 0

Документ, який запускає в дію рішення РНБО, вже набрав чинності. Тепер Кабмін має невідкладно розрахувати обсяг фінансування кібервійськ.

Президент Володимир Зеленський зробив чинним рішення РНБО про створення кібервійськ у структурі Міноборони України. Відповідний документ №446/2021 у четвер, 26 серпня, спільно з зазначеним рішенням РНБО оприлюднено на сайті глави держави.

У рішенні РНБО відзначається, що Кабмін має невідкладно розрахувати обсяг матеріально-технічних і фінансових ресурсів, необхідних для створення та забезпечення належного функціонування кібервійськ, а також обсяг комплектування особового складу кібервійськ з урахуванням оптимального співвідношення військовослужбовців, працівників Міністерства оборони України, а також зарахованих у запас, резервістів та інших категорій осіб.

"За результатами розрахунків у двомісячний термін розробити і внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо створення та функціонування в системі Міністерства оборони України кібервійськ", - йдеться в документі.

У ньому наголошується, що вказане рішення було прийнято для захисту суверенітету держави, забезпечення її обороноздатності, запобігання збройного конфлікту і надання відсічі збройній агресії в кіберпросторі.

Указ президента набирає чинності з дня його опублікування. Згідно з ним, відповідальним за виконання зазначеного рішення РНБО є секретар Ради Олексій Данілов.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!