"Зарплати у тисячі доларів – це не про Польщу", – експерти пояснили, чому заробітчанство втрачає сенс

12.01.2022 14:57 83 0

Нині в Україні рівень оплати праці для фахівців та представників робочих професій не нижчий за обіцяну винагороду за кордоном. За словами експертів, у Польщі непогано заробляють лише ті, хто працює на шкідливому виробництві або ж є справжніми фахівцями своєї справи

Про відносність поняття "високих зарплат" заробітчан у Польщі йдеться у сюжеті "5 каналу".

"Тут не слід очікувати якоїсь захмарної зарплати у тисячі доларів. Ні, це не про Польщу. Не враховуємо спеціальності та роботи, де вам платять більше чому: перше – це тому що це шкідливе виробництво або у вас є спеціальність – далекобійник, зварювальник, електрик зі знанням мови", – пояснює заробітчанин і блогер Андрій Зеланс.

За словами експертів, уже зараз рівень оплати праці робітників в Україні не нижчий за обіцяну винагороду за кордоном.

"Ми бачимо тенденцію зростання зарплат в Україні. По-друге, все таке домівки знаходяться тут і родини, і по-третє, це є велика кількість роботи, яка з’явилася, також зросла кількість вакансій, які потребують робочої сили", – каже фінансовий аналітик Василь Невмержицький.

Повертати співгромадян додому має допомогти держава. Крім збільшення доходів населення та соціально-економічної стабільності, експерти радять якнайповніше інформувати українців про ризики трудової міграції – через усі можливі канали комунікацій.

Теги: новини

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!