Запропонували зайняти горище: в Мукачево розгорівся скандал через хвору COVID-19

25.09.2021 18:40 158 0

В інфекційному відділенні Мукачівської міської лікарні стався справжній скандал, коли черговий лікар запропонувала пацієнтці зайняти місце на горищі у відповідь на прохання перевести її в іншу палату. Бажання відселитися було викликано не простим капризом, а тим, що поруч з нею лежала жінка похилого віку з позитивним результатом тесту на COVID-19.

Про це повідомило "Закарпатське телебачення" в Facebook. Запис конфліктного діалогу з медиком опублікувала сама пацієнтка зі скаргою.

На ньому жінка пояснила лікарю, що її поселили в одну палату з хворою коронавірусом. Співробітник установи, в свою чергу, попросив її не ходити по коридорах, адже коронавірус може бути і у неї.
 

"У мене немає коронавірусу. Мене вчора привезли з високою температурою і поселили з бабусею, у якої тест показав, що у неї COVID-19. Відселіть мене, будь ласка, в іншу палату. У мене вдома дитина, я не буду лежати з Коронавірусним пацієнтом ", - попросила жителька Мукачева.

 

"Ну можете перейти на горище, інших місць немає", - запропонувала їй лікар.

 

Пацієнтку також обурив той факт, що перед вступом до інфекційного відділення, ні у кого з хворих не беруть ПЛР-тест, що в рази збільшує ймовірність заразитися коронавірусом.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!