За незаконний видобуток піщано-гравійної суміші на Закарпатті судитимуть п’ятьох підприємців

15.02.2022 15:45 99 0

До суду скеровано обвинувальні акти щодо п’яти підприємців за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 КК України).

За даними слідства, підприємці протягом кількох років незаконно видобували піщано-гравійну суміш в руслах р. Тиса, р. Теребля та р. Тересва в різних районах області. При цьому обвинувачені використовували наявну в них техніку, залучали найманих робітників, а видобуті надра вивозили для подальшої реалізації. Загалом таким протиправним способом видобуто майже 80 тис. м3  корисних копалин. Для порівняння, такий об’єм можна було б вмістити у 888 вантажних вагонів поїзда.

Збитки державі від незаконної діяльності склали 76,1 млн грн. Їх спричинення, зокрема, пов’язане з несумлінним ставленням до своїх службових обов’язків посадовців міжрайонних управлінь водного господарства. Досудове розслідування за цим фактом триває.

Слідство у вказаному кримінальному провадженні здійснювало ГУ Нацполіції в Закарпатській області за оперативного супроводу співробітників обласного Управління СБУ, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!