Як партія «Слуга народу» зірвавши сесію сама себе «висікла». Мукачівський район залишився без бюджету на 2022 рік

22.12.2021 16:27 787 0

Мукачівський район – без головного фінансового документа. Чому депутати 4 фракцій зірвали сесію?

21 грудня в Мукачеві у стінах районної адміністрації мало б відбутися четверте сесійне засідання. Розглядати мали б такі питання:

  • Про запровадження районної відзнаки-звання «Почесний громадянин Мукачівщини» і затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Мукачівщини».
  • Про внесення до Програми на забезпечення виконання рішень суду на 2021 рік.
  • Про внесення змін до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органів виконавчої влади щодо реалізації державної соціальної політики на 2021 рік.
  • Про внесення змін до районної Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2021-2022 роки.
  • Про списання залишків коштів Мукачівського районного бюджету заблокованих на рахунках АК АПБ «Україна».
  • Про внесення змін до рішення районної ради від 28 січня 2021 року №33 «Про районний бюджет на 2021 рік» зі змінами від 25 лютого, 25 червня, 20 липня 2021 року.

Проте чи не найголовнішим питанням, за яке мали б проголосувати обранці мало стати питання Бюджету Мукачівського району на 2022 рік.

З 42 обраних народом депутатів, на засідання з’явилися лише 17 від ПП «Команда Андрія Балоги» та «ОПЗЖ»

Після реформи та нового районування, через яке Мукачівський район об’єднав в собі колишні Воловецький, Свалявський та Мукачівський тер. Одиниці, його населення наразі сягає майже 100 тисяч.

Вже відомо, що у 2022 рік Мукачівський район увійде без головного фінансового документа.

Обранці 4 фракцій (За Майбутнє, Слуга Народу, Батьківщина, Рідне Закарпаття), котрі проігнорували засідання, направили звернення до голови Мукачівської районної ради Михайла Лабоша про перенесення засідання.

Голова райради Михайло Лабош зазначив, що «прохання надумані, бо будь-які питанні, з голосу будь-якого депутата могли б бути внесеними в порядок денний. Питання які були винесені на порядок денний, пройшли погодження президії та постійних депутатських комісій».

Голова райради зазначив, що очевидно, що на зрив засідання були інші причини, про які краяни згодом довідаються».

Засідання довелося перенести на 21 січня 2022 року.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!