ВООЗ: Світ у реальній небезпеці через COVID-19

06.08.2021 11:38 60 0

Гендиректор організації закликає країни відмовитися від ревакцинації громадян третьою дозою вакцини від коронавірусу.

Багато досягнень світової спільноти у боротьбі з пандемією коронавірусу нівелюються з ряду причин, у зв'язку із чим людство перебуває у "реальній небезпеці". Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус на брифінгу у четвер, 5 серпня.

"Світ знаходиться зараз у періоді реальної небезпеки. Багато досягнень, яких ми добилися, зараз зазнають ерозії", - сказав гендиректор ВООЗ.

За його словами, причинами такого стану речей є збільшена кількість соціальних контактів, непослідовність заходів в області охорони здоров'я і громадській сфері, а також нерівноправна вакцинація.

"Ледве здобуті досягнення в боротьбі з пандемією втрачаються, системи охорони здоров'я перевантажені, оскільки зростання числа інфікованих створює брак необхідних для порятунку життів засобів лікування", - заявив глава організації.

При цьому він вкотре виступив проти введення третьої (бустерної) дози вакцини від коронавірусу, щоб вивільнені дози препарату направити у країни з низькими доходами і досягти мінімальної мети - імунізувати не менше 10% населення у всіх країнах світу до кінця вересня.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!