Війна в Афганістані. Таліби готуються до штурму Панджшерської долини

23.08.2021 09:03 103 0

У Панджшерську долину почали прибувати тисячі людей для боротьби з бойовиками і на цей час в рядах сил опору майже 9 тисяч осіб.

Керівництво єдиною непідконтрольної талібам провінції Афганістану Панджшер висунуло ультиматум ісламському руху "Талібан", повідомляє AFP.

Північний альянс, як називається рух опору талібів, зажадав децентралізацію і побудову нової системи правління, яка забезпечить соціальну справедливість, рівність, права і свободу для всіх. Якщо таліби відмовляться від переговорів, то їх чекає довгий опір в усьому Афганістані.

Представник руху заявив, що в Панджшерську долину почали прибувати тисячі людей для боротьби з бойовиками і на цей момент в рядах сил опору майже 9 тисяч осіб.

Як передає Al Arabiya, "Талібан" поставив ультиматум, вимагаючи, щоб глава опору Ахмад Масуд здався протягом 4 годин, інакше таліби почнуть штурм провінції і всієї Панджшерської долини. Таліби записали спеціальне відео для самопроголошеного лідера опору Ахмада Масуда, яке супроводжувалося кадрами пересування талібів у Панджшер.

Ахмад Масуд - син знаменитого афганського польового командира Ахмада Шах Масуда - заявив, що не має наміру здаватися. За його словами, які цитує Reuters, це таліби повинні піти на поступки і сформувати уряд, до якого увійдуть представники всіх сил. Якщо "Талібан" відмовиться від діалогу, сказав Ахмад, війна неминуча.

Теги: новини

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!