В Ужгороді загадково зниклу Габріеллу Яцкович знайшли вбитою - місцеві ЗМІ

13.01.2022 10:39 81 0

Ужгородку Габріеллу Яцкович, яку востаннє бачили 30 грудня минулого року, знайшли мертвою у будинку, який належав її матері, що недавно померла.

На вулиці Капушанській, неподалік стадіону "Автомобіліст", 12 січня зафіксував три авто поліції.

Правоохоронці прибули до будинку після заяви подруги покійної, занепокоєної тривалою відсутністю останньої. При цьому, за інформацією Закарпаття онлайн, звернення до поліції мало місце ще 2 дні тому, однак спершу йому не надали серйозного значення. А діяти почали тільки після значного розголосу в соцмережах.

Знайомі Габріелли розповіли, що вона була не надто відкритою, однак дуже відповідальною, а тому не могла б залишити  на вулиці надовго свого улюбленого собаку Барбоса. Останній вив у дворі з часу зникнення жінки.

Крім того, Г. Яцкович не могла без попередження не вийти на роботу.

У правоохоронних органах розповіли, що тіло жінки виявили на горищі будинку з пакетом на голові. Тобто, судячи з усього, її було задушено, але поки офіційної інформації не надають.

При цьому, невідомий ще якийсь час листувався з телефона покійної від її імені. Його метою було відтягнути виявлення факту вбивства, ймовірно, щоби на час, коли приховуване стане явним, за строком давності було стерто відео з камер зовнішнього спостереження в прилеглих об'єктах. Тобто, цілком можливо, йдеться про особу, дотичну до кримінальних сфер.

Автор повідомлень від імені власниці телефону вказував, що вона, начебто, поїхала на відпочинок до Єгипту, а на "підтвердження" вислав фото з цієї країни з Інтернету, датовані 2019 роком.

Будинок, де сталося вбивство, належав матері Г.Яцкович Катерині Андріївні, яка нещодавно померла. Тому Габріелла займалася оформленням спадщини на себе. На Габріеллу Яцкович було оформлено земельну ділянку.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!