У Мукачеві поліція щодня перевіряє громадські заклади на дотримання протиепідемічних вимог

19.03.2021 09:03 131 0

Зважаючи на посилений карантин, поліцейські щодня перевіряють громадські заклади, магазини, кав’ярні, ринки на дотримання протиепідемічних вимог.

Рейдові групи також контролюють умови самоізоляції місцевими жителями.

Наразі на території області обмежено міжміські та міжобласні перевезення, роботу громадського транспорту, призупинена діяльність закладів торгівлі, ринків, громадського харчування (за винятком продуктових та господарських магазинів, аптек), торговельно-розважальних центрів.

До рейдових груп, які перевіряють заклади входять поліцейські та працівники держспоживслужби, медики.

Перевіряючі звертають увагу за наявність необхідних дезінфікуючих засобів, встановлення обмежувальної розмітки, за допомогою якої повинна дотримуватись соціальна дистанція між відвідувачами.

Разом з тим поліцейські спільно з медпрацівниками щоденно здійснюють перевірку жителів Мукачева та Мукачівського району, в яких підтверджено діагноз COVID-19 (які лікуються вдома) та ті, які мають підозру (очікують на результати аналізів, контактні особи, прибули з-за кордону тощо).

У випадку виявлення  правопорушень правоохоронці діють відповідно до чинного законодавства. Адже за порушення правил самоізоляції та карантинних обмежень, залежно від подальших наслідків, передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!