У Мукачеві міський суд оштрафував користувача соцмережі за образливі коментарі з погрозами

17.03.2021 20:27 117 0

У Мукачеві міський суд провів засідання, де виніс рішення у справі про образи та погрози, які один з користувачів Facebook адресував іншому у вигляді коментарів. Відповідачу присудили штраф, а його вчинок визнали дрібним хуліганством.

Про це сказано в рішенні суду Мукачева, яке було занесено та опубліковано в електронному реєстрі. Так, згідно з вироком, з відповідача повинні стягнути 51 гривню штрафу.

З матеріалів справи відомо, що 24 січня 2021 року користувач з Мукачева "висловлювалися нецензурною лайкою, ображав і погрожував фізичною розправою" щодо свого віртуального опонента. Конфлікт стався в Facebook. Справа розглядалася під кваліфікацією статті 173 кодексу України Про адміністративні порушення.

Повідомляється, що відповідач в суді провину свою визнав. Позивач, своєю чергою, повідомив, що інцидент вважає вичерпаним і претензій до відповідача більше не має. Порушник, таким чином, за "недорікуватість" влетів на 51 гривню у вигляді штрафу і 454 гривні у вигляді плати за судовим збором.

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!