Президент запропонував ввести новий вихідний

24.08.2021 14:53 43 0

Президент вніс до парламенту законопроект про святкування Дня української державності 28 липня, зробивши цей день вихідним.

Президент Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді ввести в Україні День української державності і оголосити його вихідним.

Указ про заснування нового свята він підписав у ході виступу з нагоди 30-річчя незалежності України. День української державності буде відзначатися в день хрещення Русі 28 липня.

"Я підписав указ про святкування Дня Української державності і вношу на ваш розгляд проект закону, за яким цей день повинен стати вихідним", - заявив Зеленський під час виступу на урочистому засіданні Ради.

У засіданні також беруть участь президенти України Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко, народні депутати першого та дев'ятого скликань, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, мер Києва Віталій Кличко, представники церков і релігійних організацій.

Також серед гостей делегації Грузії, Латвії, Литви, Польщі, Франції, Німеччини, ПАРЄ та Парламентської асамблеї НАТО.

В ході виступу Зеленський побажав здоров'я першому президенту України Леоніду Кравчуку, який переніс операцію.

"Я знаю, що сьогодні у вас буде позачергове засідання і ви будете розглядати питання великого державного Герба. Його сьогодні повинен був представляти перший президент України Леонід Макарович Кравчук... Це його ідея, його мрія... Я вважаю, що він заслуговує на підтримку, нехай буде здоровим. А така держава, як Україна, точно заслуговує ще на один символ", - заявив Зеленський.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!