"Префекту" Тищенку в Закарпатській облраді привиділися "зелені чоловічки"

31.10.2021 15:28 252 0

Так званий "префект" президента Зеленського на Закарпатті, очільник облорганізації "Слуги народу", нардеп Микола Тищенко оприлюднив на власній сторінці в соціальній мережі Фейсбук відео, яке тільки частково межує з адекватністю.

У сюжеті йдеться про те, що, начебто, перед сесійним засіданням 28 жовтня, на якому новою коаліцією було проголосовано відставку з посади голови Закарпатської облради, "слуги народу" Олексія Петрова, будівлю Закарпатської обласної ради захопили "люди у військовій формі, без ознак української армії", якими керували озброєні "офіцери спецназу, які розмовляли російською мовою", до того ж, за версією М.Тищенка, "спецназу іншої держави", що "принесли коробку чорного кольору" .

"І саме під тиском військових проводились голосування", - наголошує Тищенко.

Зі слів "префекта", який, насправді, втік ще до початку сесійного засідання і більше не з'являвся ні в сесійній залі, ні, взагалі, в будівлі облради, "спільно з поліцією йому вдалося це зупинити".

При цьому, київський очільник закарпатських "слуг" порівнює ці свої візії з подіями у Слов'янську і Краматорську 2014 року, коли там захоплювали владу "зелені чоловічки" з Росії. І стверджує, що йдеться про "спробу незаконного захвату будівлі Закарпатської облради та ОДА військовим шляхом."

Він прямо називає все, що відбувалося, сепаратизмом. І підозріло запитує в тексті посту: "Чи немає зовнішнього замовника у прикордонному регіоні влаштувати «БалогаН»?

З огляду на специфічність особи М.Тищенка, людині зі здоровим глуздом складно зрозуміти, чи в тій стресовій для  нього ситуації все сказане привиділося йому реально (надто рельєфно, хоча й смішно, нелякаюче прорисована ота "чорна коробка), чи все це він придумав з безвиході. Закарпатський світ тісний, і обличчя всіх тих, хто брав участь у тій сесійній "масовці", для місцевих мешканців були впізнавані. Тут, на вулиці чи в сесійній залі, були присутні  представники трьох умовно парамілітарних організацій - угруповання псевдоактивіста і псевдоАТОвця Вячеслава Харченка (Харі) і члени закарпатського "Національного корпусу" Романа Усенка та "Карпатської Січі" Тараса Деяка. Можна допустити, що частина з них з'явилася на сесії "на замовлення" місцевих "олігархів", зокрема з числа організаторів переформатування коаліції. Але точно не з-за меж області, чи, тим більше, України.

"Зелені чоловічки", окрім Миколи Тищенка, не привиділися більше нікому.

Так само складно зрозуміти, яку саме мету переслідував цим відеозверненням М.Тищенко: за підтримки центральної влади розгорнути силовий сценарій повернення втраченої ним на Закарпатті разом з О.Петровим влади, щось на взірець тих масованих військових "навчань", що їх було влаштовано за наслідками мукачівської стрілянини у липні 2015 року, чи з безвиході, аби "переконати" київські владні верхи, підтримку яких втратив через власну безглуздість, страшним закарпатським сценарієм.

Перше - малоймовірне. Другий варіант - більш вірогідний.

Так чи інакше, коли на прохання паяца підіймають армію, це виглядає якось зовсім не прикольно. А влада "95 кварталу" має розумітися на справжньому гуморі.

Джерело: Закарпаття онлайн

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!