Петров протискає на посаду директора Ужгородського замку свого родича

06.07.2021 10:32 222 0

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров просуває на посаду директора Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцького родича своєї дружини – Миколу Кужельного.

Про це з посиланням на власні джерела в обласній владі повідомив правозахисник Віталій Грегор.

За інформацією Закарпаття онлайн, М.Кужельний донедавна займав посаду заступника директора Департаменту культури Закарпатської ОДА – начальника управління охорони культурної спадщини. Однак був скорочений і подався на конкурс.

А до того М.Кужельний був також помічником на платній основі народного депутата від "Партії регіонів" Юрія Бойка, теперішнього співголови проросійської політичної партії "Опозиційна платформа – За життя".

Конкурс на зайняття посади директора комунального закладу „Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцькогоˮ Закарпатської обласної ради, а по суті – розпорядника Ужгородського замку – туристичної та історичної родзинки обласного центру Закарпаття, відбудеться сьогодні, у вівторок, 6 липня.

"Дану кандидатуру О. Петров погодив із новими партнерами по ганебній коаліції в облраді. Також Кужельний задовільняє "Слуг", які під нього пообіцяли дотації на "розвиток" музею", – інформує правозахисник.

Задля досягнення мети О.Петров заручився підтримкою "важкої артилерії" – в понеділок, 5 липня, тобто напередодні конкурсу, він навідався до замку разом з нардепом Миколою Тищенком, який називає себе префектом президентв В.Зеленського на Закарпатті.

Загалом за вплив над музеєм борються щонайменше три "центри впливу". Окрім зазначеного меркантильного "сімейного" інтересу О.Петрова, у "власному" очільнику установи зацікавлена підприємець Маргарита Мощак, яка має на території замку ресторан і нещодавно шляхом численних скарг до правоохоронних органів усунула з посади свого колишнього свекра, багаторічного директора музею Василя Шебу, та чинний в.о. керівника закладу Михайло Делеган, який свого часу "за власним бажанням" покинув посаду директора Закарпатського державного обласного архіву через звинувачення в корупції, а останнім часом помічений в протегуванні політичного русинства.

Тобто, по факту, всі вказані "впливи" є проблемними і, насправді, реалізація кожного з них має свої величезні мінуси.

Під час візиту М.Тищенка своє слово мав нагоду сказати колектив музею, однак скористатися цим шансом не наважився.

За інформацією, якийсь "рух" працівників музею заплановано перед самим конкурсом, однак хто його ініціює і в чиїх інтересах, наразі невідомо.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!