Начальника комунальної установи Закарпатської області ради судитимуть за службову недбалість

01.06.2021 15:16 117 0

Начальника однієї з комунальних установ Закарпатської обласної ради судитимуть за службову недбалість. Обвинувальний акт стосовно нього прокуратура скерувала до суду.

З її слів, у квітні-травні минулого року службовець уклав із товариством з обмеженою відповідальністю кілька договорів на постачання засобів індивідуального захисту для запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. Йдеться про костюми біологічного захисту, маски, окуляри та рукавички, за які установа сплатила 3,7 млн грн з урахуванням суми податку на додану вартість.

“Водночас внесені у березні 2020 року зміни до Податкового кодексу України передбачали, що при придбанні вказаних товарів замовник звільняється від оподаткування. Тобто обвинувачений неналежно виконав свої службові обов’язки та, всупереч цим змінам, перерахував кошти із урахуванням ПДВ, безпідставно сплативши постачальнику 437 тис. грн”, — розповіла речниця.

Нагадаємо, у березні Закарпатська прокуратура повідомила начальнику однієї з комунальних установ обласної ради про підозру у розтраті майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим.

Джерело: “Суспільне” з посиланням на речницю Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!