На Закарпатті через дощі відбулося підтоплення дороги в різних частинах краю

10.02.2024 12:15 29 0

На Закарпатті через підняття рівня води в річках, яке спричинене тривалими опадами, відбулося підтоплення території в різних частинах краю

В Берегівському районі підтопило автодорогу місцевого значення між селами В. Ком'яти та Шаланки, рух перекрито (шар води – 30-40 см, протяжність 100 м). Об'їзд здійснюється через Вилок; сільськогосподарські угіддя с. Кам'янське (30 га);

Внаслідок падіння дерева на газову трубу високого тиску Ф-219 у с. Терново Тячівського району від газопостачання повністю відключено такі села: Вишоватий, Добрянське, Вільхівці та частково Нересниця. Загалом газопостачання нема в 1058 домогосподарствах, 1 школі, 1 ДНЗ та 2 пекарнях.

В Хустському районі затоплено сільськогосподарські угіддя між селами Стеблівка та Сокирниця (120 га); сільськогосподарські угіддя с. Вільхівка (20 га).

На місцях переливів і підтоплень працюють фахівці ДСНС, поліції та представники громад, які за необхідності забезпечують дворогосподарства засобами відкачування води, обігріву та приготування їжі.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!