На переході “Ужгород-Вишнє Нємецке” мукачівські авторитети побили далекобійників

25.10.2021 12:25 2994 1

У спільноті Далекобійники України\TIR UA опубліковано відео з переходу “Ужгород-Вишнє Нємецке”. У коментарі до допису зазначено:

“Відео зняте на прикордонному переході “Ужгород-Вишнє Нємецке”(UA-SK). Сердечно поздоровляю Національна поліція України та Державна прикордонна служба України разом з Служба безпеки України – у вас під носом організовані кримінальні структури організували дохідний бізнес з проводження фур попри чергу (вартість проводу коливається від 1000 гривень до 9000), з цього мають відкат всі – і поліція і прикордонники. Така ж ситуація й на переході “Чоп-Захонь”(UA-HU), там черги збираються завдяки “злагодженій” роботі терміналу АСМАП, поліції і мукачівських шестьорок.

На відео якраз знято як проходить чергова розбірка між шестьорками і водіями.

На адресу автора допису пішли погрози зі сторони, напевно, самих чортів мукачівських, або “термінальщиків” із Чопа, які штучно роблять колєйки у Чопі і мають заробіток із того "Одного разу з ними мали розмову хлопці з “Правого сектору”… певно треба повторити, правда Руслан Каганець ?”

Як пишуть місцеві ЗМІ нападниками виявилося злочинне угруповання з Мукачева. Серед них авторитет Мукачева, відомий як «Буча», а саме Іван Бучина, який неодноразово фігурував у справах щодо обігу наркотичних речовин.

Коментарі - 1

Вася

26 жовт. 2021 р., 20:46
Бучу баригу йобаного давно пора на тюрму.богаму усіх малолеток присадив на наркоту запалити падлу живим на свалці!