Міський голова Богдан Андріїв знову захворів на коронавірус і пішов на лікарняний

09.12.2021 12:38 103 0

Влада в Ужгороді перейшла до заступника міського голови В. Борця. Міський голова Богдан Андріїв захворів на коронавірус і пішов на лікарняний. Також на ковід захворів заступник міського голови, керуючий справами міськвиконкому Ігор Фартушок та начальниця департаменту фінансів.

Як довго Андріїв перебуватиме на лікарняному, поки що невідомо. Прес-служба мерії не повідомила громадськість про захворювання Андріїва. Хоча ті, хто спілкувався з ним останні дні, мали б бути попереджені, щоб, принаймні, здати тест.

Нагадаємо, Богдан Андріїв вже хворів на ковід минулого року. Тоді інформація про захворювання мера також приховувалась.

В оточенні мера кажуть, що в приватних розмовах він висловлював побоювання щодо необхідності вакцинуватись. Прес-служба мерії також не розміщувала фотоповідомлень про вакцинацію Андріїва, як це робили багато інших міських голів і депутатів. Проте сертифікат про вакцинацію у нього є.

Богдан Андріїв є прихожанином церкви в Боздоському парку (УПЦ Московського патріархату). Саме ця церква в Боздоші відома в місті, як осередок критичного ставлення до багатьох сучасних речей, зокрема, пов'язаних вакцинацією проти коронавірусом.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!