Майже половина населених пунктів області не забезпечена централізованим збором побутових відходів

31.05.2021 10:48 78 0

За результатом перевірок виконавської дисципліни у органах місцевого самоврядування Закарпаття інспекція виявила, що 40% населених пунктів області не забезпечено централізованим збором побутових відходів.

Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції під час наради з територіальним органом ДЕІ у Закарпатській області.

«Це здебільшого складно доступні гірські райони, з яких сміття просто змивається потічками до річки Тиса. Тож дав доручення ДЕІ у Закарпатті забезпечити охоплення перевірками і таких населених пунктів. Зокрема, необхідно перевірити, чи мають вони розроблені Схеми санітарного очищення, а за відсутності надати приписи на їх створення», – розповів Андрій Мальований.

Він також додав, що інспекція посилює заходи контролю щодо виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ у прибережно-захисних смугах.

«Відходимо від превентивних заходів і після фіксації порушення будемо одразу розраховувати збитки», – підкреслив Андрій Мальований.

Наступною проблемою області залишається незаконна вирубка і захаращеність лісів.

«Активізацію рубок та інших «лісових» порушень слід очікувати після завершення сезону тиші. Тож наголошую на посиленні роботи в частині контролю за станом лісів», – зазначив Андрій Мальований.

Джерело: Державна екологічна інспекція України

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!