Глагола вимагає 300 000 грн компенсації моральної шкоди від власника "5 елементу"

15.05.2021 09:44 104 0

Про це та про перебіг справи, деталі яка трапилась ще у травні 2018 року, сам журналіст повідомляє на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук:

“514 днів неявок і примусовий привід підозрюваного.                                                                 

Півтора роки. Саме за стільки часу Ужгородський міськрайонний суд не спромігся провести підготовче засідання по нападу на мене під час виконання журналітської роботи.             

Підсудний власник кінотеатру «5 елемент» не з‘являвся на засідання. Постійно якісь відмазки. Зараз суд вирішив застосувати до підозрюваного примусовий привід. Це означає, що хоче він чи не хоче – його приведуть до суду.

Нагадаю, 16 травня 2018 року в Ужгороді власник кінотеатру “5 елемент” Олександр Ягудаев напав на мене, коли я знімав конфлікт між відвідувачкою та адміністрацією закладу та під час знімання інформував, що є журналістом.

У листопаді 2019 року Ужгородська місцева прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду. Підозрюваному інкримінують спричинення умисного легкого тілесного ушкодження та заподіяння журналісту легких тілесних ушкоджень у зв’язку з веденням законної професійної діяльності (ч. 1 ст. 125 КК України та ч. 2 ст. 345-1 КК України).

Засідання знову перенесли, але на 8 червня. Тепер вже підозрюваного примусово доставлять у зал судових засідань.
Крім того, мною поданий цивільний позов щодо компенсанції мені моральної шкоди у розмірі 300 000 гривень.

У разі перемоги у справі – усі компенсовані гроші я передам на благодійність. Потім у коменарях вирішимо куди саме.”

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!