ФОПам з "червоних" зон виплатять по 8 тисяч гривень. Коли можна подати заявку

31.03.2021 14:54 173 0

ФОПам та найманим працівникам, які через локдаун повинні тимчасово припинити свою роботу, виплатить держава 8 тисяч гривень. До цієї ініціативи може долучитися місцева влада, аби люди отримали більший розмір компенсації.

Про це під час засідання уряду сказав прем'єр Денис Шмигаль.

За його словами, протягом тижня Мінекономіки та інші відповідальні відомства повинні підготувати всі необхідні документи для старту механізму. Очікується, що вже на початку квітня підприємці вже зможуть подати заявки на отримання виплати через "Дію".

"Дав доручення Мінекономіки разом з іншими відповідальними відомствами протягом тижня розробити всі необхідні документи, аби вже на початку квітня люди могли подати заявки через Дію. Мінрегіону доручив координувати роботу з місцевою владою, яку ми закликаємо долучатися та також підтримати бізнес у межах свого регіону", - написав Шмигаль у своєму Telegram.

Голова уряду нагадав, що напередодні Рада підтримала законопроєкт про новий великий пакет підтримки бізнесу, зауваживши, що це "важливий крок, який допоможе підприємцям пережити чергову хвилю коронавірусу, а також зберегти робочі місця". 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!