Через Закарпаття до Росії будуть транспортувати ядерні відходи з Угорщини, що перетворить область на звалище

23.10.2021 10:27 1404 0

Нещодавно мукачівці відійшли від ідеї щодо будівництва сміттєспалювального заводу, як тепер доведеться думати про нову проблему.

За інформацією ЗМІ, вже 2023 році Закарпаття може перетвориться на звалище відходів відпрацьованого ЯДЕРНОГО палива

Адже саме у 2023 році в Угорщині (м. Пакш) має запрацювати атомна електростанція, яка знаходиться на активній лінії сейсмологічного розлому в зоні 500-кілометрової досяжності від Закарпаття. Мимоволі відразу пригадується Чорнобиль і це вже викликає неабияке занепокоєння.


Але ще більше занепокоєння мешканців Закарпаття має викликати, транспортування ядерних відходів з Угорщини до Росії через Закарпаття, що також неабияк загрожує безпеці України. Адже сторони домовились, що пунктом передачі ядерного палива буде залізнична станція Чоп із перестановкою колісних пар у Мукачеві.

Ось такий невтішний "сюрприз" невдовзі чекає на нас. Не встигли мукачівці полегшено зітхнути від того, що питання навколо будівництва сміттєспалювального заводу в середмісті Мукачева поки що (на невизначений період) "поставлено на паузу", так тепер має нову халепу і новий головний біль вже не регіонального, а міжнародного масштабу.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!