Боротьба за призначення нового керівника Департаменту міського господарства

16.06.2021 09:35 119 0

Сьогодні, в середу, 16 червня судитимуть В. Бабидорича - керівника Департаменту міського господарства.

Чиновника судитимуть за приховування інформації щодо міського майна, яке за заниженими цінами видавалось в оренду та на викуп "потрібним" людям.

Минулого року за цей кримінальний злочин Ужгородський міськрайонний суд визнав Бабидорича винним та засудив до покарання. Однак, чиновник подав апеляцію, яка і буде розглядатися сьогодні.

Тим часом заступник міського голови Іван Шимон вже зробив подання меру міста щодо призначення депутата Ковальського директором Департаменту замість  Бабидорича. 

Начебто останній не справляється з корупційними махінаціями у тендерних процедурах а Ковальський забезпечить «нормальну» роботу тендерного комітету. У нього зв’язки в Антимонопольному комітеті.

Ковальський виступає учасником та виконавцем багатьох послуг для міста. Його фірми обслуговують цілий район Ужгорода. Він очолює комунальне підприємство яке обслуговує усі парки міста. Активний учасник дерибану майна і землі на протязі останніх 15 років.

Його фірми  забудовують вкрадені в ужгородців прибудинкові території.

Чи варто призначати керувати міським господарством людину, яка за ці роки зарекомендувала себе самим скандальним забудовником.

Запитання риторичне.

Джерело: телеграм-канал “БАЛОГАН”

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!