ЗМІ розповіли, які заправки «бодяжат» бензин

30.07.2021 12:12 148 0

Пора відпусток у розпалі. Мільйони українців їдуть за кордон і подорожують по Україні на своїх автомобілях. Сайт «КП в Україні» розібрав, як погане пальне впливає влітку на ваш автомобіль і як не потрапити на гачок ділків, які торгують «бодягою». Серед тих, хто найчастіше був помічений в неякісному паливі - БРСМ-нафта, Motto і SunOil.

За дослідженням "Консалтингової групи А-95", компанії пов'язані з "БРСМ-Нафта" за 2020 рік імпортували близько 2 тис. Тонн монометиланіліну - вкрай токсичної речовини, яке пов'язують з онкологічними захворюваннями легеневої системи. Заборонено в Україні, а також країнах ЄС і США. Уже в цьому році, за даними ІСЕ, його сліди неодноразово знаходили в бензині А-92 на АЗС "БРСМ-Нафта" (0,7%) і "Sun Oil" (1,8%). Невідповідність октанового числа заявленому на стелі АЗС було знайдено в чотирьох мережах заправок: "БРСМ-Нафта", Мotto, Sun Oil і "АС Ойл".

Не все гаразд в Україні і з дизельним паливом. Сірку в нього додавали БРСМ-Нафта, Мотто, MARSHALL і Брент Ойл. Також виявлено порушення параметрів спалаху, в чому був помічений дизель від "Брент Ойл" і "Мотто. В паливі цих АЗС сторонні компоненти і воно є вогненебезпечним: чим нижче від нормативної температура, тим вище ймовірність вибуху палива при ДТП або іншої надзвичайної ситуації.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!