Зеленський презентував план трансформації України

01.09.2021 11:35 38 0

У США провели презентацію про те, якою влада бачить Україну через 5-10 років. Всього представлено понад 80 проектів на загальну суму 277 млрд доларів.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до США взяв участь у презентації Плану трансформації України, повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Ми маємо чітке бачення, якою має стати Україна через п'ять-десять років. Це амбітний план трансформації нашої держави. Більше справедливості, більше можливостей - будуємо успішну і стійку України", - сказав президент.

Він пояснив, що документ, який називається A Greater Justice and Opportunity - Building Prosperous and Resilient Ukraine, визначає бачення розвитку України на найближчі роки як "форпосту безпеки, цифрового, інфраструктурного та аграрного хаба".

За його словами, план перетворення економіки України визначає амбітні цілі щодо розвитку людського капіталу, забезпечення "зеленої" трансформації і енергетичної безпеки країни.

Зеленський додав, що документ є інструментом для розвитку стратегічного партнерства України зі США в економіці і містить конкретні спільні економічні, інвестиційні проекти.

"Закладені в плані більш ніж 80 проектів - це амбітні проекти на загальну суму 277 млрд доларів. Вони передбачають фінансування за рахунок державного бюджету України, а також залучення програм міжнародної допомоги, кредитів, інвестицій", - сказав президент.

Він висловив надію, що американські партнери активно приєднаються до реалізації цього амбітного плану.

При цьому ключовою метою держави Зеленський назвав відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!