Зеленський на параді пожартував над Януковичем і розсмішив Порошенка, Ющенка та Кучму

24.08.2021 11:41 94 0

Президент України Володимир Зеленський на урочистостях до 30-річчя Незалежності України під час промови озвучив жарт, який розсмішив присутніх другого, третього та п'ятого президентів – Леоніда Кучму, Віктора Ющенка та Петра Порошенка.

Джерело: трансляція заходу

Зеленський пояснював, чому український народ є єдиним, і наголосив – кожен з регіонів дав державі важливих постатей. Спочатку глава держави подякував Рівненщині за першого президента України Леоніда Кравчука, потім – Сумщині за другого, Леоніда Кравчука. А Коли черга дійшла до Донеччини, Зеленський зробив паузу і подякував східному регіону України за Леоніда Бикова – талановитого митця, та за спортсмена зі світовим ім'ям Сергія Бубку.

Через те, що присутні очікували, що Зеленський скаже про президента-втікача - Віктора Януковича, почався сміх серед присутніх. Жарт розвеселив Порошенка, Ющенка та Кучму, присутніх на святкуванні.

"Рівненщина подарувала нам першого президента України, Чернігівщина – другого, Сумщина – третього. Донеччина… подарувала нам Леоніда Бикова і Сергія Бубку! Луганщина Володимира Даля, Кіровоградщина подарувала Карпенка Карого і Кропивницького, а з ним – і театр.

Житомирщина Лесю Українку та поезію, Полтавщина Миколу Лисенка та Оперу".

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!