Закарпаття за показниками захворюваності на COVID-19 вже 3 дні відповідає "червоній" зоні

01.02.2022 10:28 389 0

На 81% збільшилася тижнева кількість нових хворих, а чисельність осіб з підтвердженим COVID-19 протягом трьох днів поспіль досягала понад 800, що є абсолютним рекордом для області загалом від початку пандемії.

У Закарпатській області посилюють карантинні обмеження через сплеск захворюваності на COVID-19. Наразі вже три дні поспіль регіон відповідає червоному рівню епіднебезпеки.

Про це повідомила Закарпатська ОДА в понеділок, 31 січня.

За словами голови облдержадміністрації Віктора Микити, ситуація з поширенням COVID-19 на Закарпатті є доволі критичною.

Наразі область перебуває у "помаранчевій" зоні, однак уже три дні поспіль два індикативні показники відповідають "червоному" рівню епідемічної небезпеки. Йдеться про коефіцієнт виявлення випадків інфікування та госпіталізації.

"Статистика вражає: на 81% збільшилася тижнева кількість нових хворих, чисельність осіб з підтвердженим COVID-19 протягом трьох днів поспіль досягала понад 800, що є абсолютним рекордом для нашого краю загалом від початку пандемії!", - заявив Віктор Микита.

Голова ОДА наголошує, що населення повинно активніше вакцинуватися проти вірусу.

"Відповідно до таких даних можемо очікувати й подальше навантаження на медичну систему. Аби не допустити погіршення ситуації, збільшення кількості захворілих, госпіталізованих та померлих, населення має активізуватися та імунізуватися проти COVID-19", - наголосив Віктор Микита.

Зокрема, обласна комісія з ТЕБ та НС доручила перевести всі масові заходи в онлайн-режим, скасувати всі наради або максимально перевести їх у режим телефонних і відеоконференцій.

"Окрім цього, закликав усіх вжити заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та забезпечення карантинного режиму", — підкреслив очільник області.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!