Закарпатські митники виявили у тайниках мікроавтобуса контрабандні сигарети

22.11.2021 14:38 85 0

На митний пот «Лужанка» заїхав автомобіль марки «RENAULT» під керуванням уродженця Білорусії, який наразі проживає на Закарпатті.

33-річний водій впевнено скерував свій мікроавтобус на українських реєстраційних номерах у спрощену смугу контролю – «зелений коридор», тим самим підтверджуючи, що нічого в незаконний спосіб не переміщує. Ще й усно підтвердив свої «доброчесні» наміри перетнути українсько-угорський кордон під час опитування.

Та інтуїція досвідчених стражів кордону – митників та прикордонників, підказувала провести поглиблений огляд транспортного засобу. Відтак мікроавтобус переміщено на естакаду, де інспектори, «озброївшись» технічними заобами митного контролю (викруткою, ліхтариком, оглядовим дзеркалом та набором інструментів) «віртуозно» вивели на чисту воду контрабандного ділка.

У днищі мікроавтобуса знаходилося аж 5 тайників, вправно виготовлені у пустотілих порожнинах конструктивних особливостей транспортного засобу.

Доступ до спеціально виготовлених тайників  став можливим після демонтажу сидіння водія, передніх сидінь пасажирів та середнього ряду сидінь, а також - демонтажу шумоізоляції днища салону автомобіля та фанери, яка прикривала пустотілі порожнини конструктивних особливостей транспортного засобу.

Відносно водія складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Виявлені сигарети з  фільтром без акцизних марок України з маркуванням FOR DUTY FREE ONLY торговельної марки «COMPLIMENT» «BLUE» загальною кількістю 1770 пачок, орінтовною вартістю майже 80 тисяч гривень, вилучено на склад митниці. Туди ж і «попрямував» мікроавтобус, оцінений у 230 тисяч гривень, як такий, що використовувався для переміщення прихованих від митного контролю предметів правопорушення зі спеціально виготовленими для цього тайниками.

Відтак, після рішення суду на ділка чекає суворе покарання у вигляді штрафу в розмірі 100% вартості прихованих товарів з їх конфіскацією, та ще на додачу - конфіскацією автомобіля.

Джерело: Пресслужба Закарпатської митниці

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!