Загрожує до 7 років в'язниці: Закарпатка перевозила на собі через кордон 5 пляшок ртуті

20.06.2022 19:22 102 0

Повідомляє Державна митна служба України у телеграмі.

Це сталося вранці, 20 червня, на митному посту «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. Виїжджаючи з України до Євросоюзу, 59-річна жителька Закарпаття під час проходження митного контролю свідомо обрала «зелений коридор». Цим самим жінка підтверджувала свої правомірні наміри перетнути кордон.
 

Утім, під час проведення митного огляду в сумочці водійки було виявлено пляшку із назвою на пакуванні «Ртуть (Луна-М). Після цього жінка зізналася, що має ще 4 пляшки. Їх вона приховала під верхнім одягом та закріпила поясом на животі. Загальна вага брутто виявленої речовини – майже 10 кг. Звісно, будь-яких документів на речовину, яка відноситься до отруйних, у громадянки України при собі не було.

Наразі Закарпатська митниця направила до правоохоронних органів повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. 201 Кримінального кодексу України (контрабанда).

Довідково - контрабанда, тобто переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю культурних цінностей, отруйних, сильнодіючих, вибухових речовин, радіоактивних матеріалів, зброї або боєприпасів (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частин вогнепальної нарізної зброї, а також спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!