За тиждень на кордоні з Молдовою та ЄС затримали 105 нелегалів

13.06.2022 15:03 99 0

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

За минулий тиждень західні кордони України з ЄС та Молдовою (на Буковині) перетнули майже 520 тисяч осіб та 128 тисяч транспортних засобів.

За спробу нелегального перетину державного кордону було затримано 105 осіб. 63 з них намагались використати документи з ознаками підробки аби потрапити до суміжних країн через пункти пропуску. Усіх затриманих порушників було передано представникам національної поліції, відповідно до вимог чинного законодавства.

Ще 42 особи спробували нелегально перетнути кордон в обхід визначених пунктів пропуску. На них складено матеріали про адмінправопорушення та передано до суду. Санкції за ці дії передбачають накладення штрафу на суму до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Крім того, зусиллями прикордонників за тиждень було припинено переміщення більше 6300 пачок сигарет та виявлено рідини психотропної дії загальним об’ємом більше 500 мл. У пунктах пропуску знайдено предметів та товарів, прихованих від прикордонно-митного контролю на суму більше 1 мільйона гривень. У цей перелік потрапили електронні цигарки, комп’ютерна та побутова техніка і навіть пів тонни солі.


 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!