Як голова облради Петров в Києві за 2,6 мільйонів «відстоював» представника «ОПЗЖ» Щербея та контрабандиста Пересоляка

24.04.2021 09:20 2214 3

Вчора в одному з блогів сайту Кореспондент.net оприлюднили інформацію, зі стосовно ймовірних схем, у яких замішаний не лише голова обласної ради Закарпаття Олексій Петров, але й інші впливові в області особи, а також топчиновники всеукраїнського рівня.

Автор публікації вказує, що за інформацією із правдивих джерел, 22 квітня ексгубернатор Закарпаття, а нині голова облради Олексій Петров здійснив неофіційний візит у Київ. У столиці зустрівся з одним із заступників Авакова та Кирилом Тимошенко.

Першою пунктом «must to do» в столиці було відновлення на посаді голови ДСНС Закарпаття Мирослава Щербая – близького друга Медведчука та багаторічного прибічника поглядів проросійської партії. Його було усунуто з посади цієї весни через намагання налагодити «занадто дружні» відносини із «зеленим» Олексієм Петровим.

За інформацією, яку виклали у статті зазначається, що для позитивного результату перемовин у Києві голова облради Петров навіть сфабрикував звернення голові ДСНС України Чечоткіну.

Як доказ було опубліковано документ

Коментарі - 3

Лео Ока

28 квіт. 2021 р., 17:22
Війна , війна за гроші . Підуть на все щоб кармани були не пусті . А що і як це діло сто второе .

Анонім

25 квіт. 2021 р., 17:27
Петров почав давити контрабандистів, а це просто "ответка")))

Світлана

25 квіт. 2021 р., 12:00
Не хочу навіть думати на чиєму боці правда, та що то за бумажка без печаті, без номерного знака. З тактю бумажкою варто сходити до т.....