Як діти-мажори і жінки топ-посадовців хизуються у соцмережах своїм нескромним життям

15.09.2021 12:35 255 0

Як діти та дружини нардепів "спалили" в соцмережах шикарне життя родин політиків. Та хто попадеться на гачок НАЗК і НАБУ через марнославство родичів. 

Джерело: програма "Гроші" на 2+2.

Нардепи на камери розповідають про своє скромне життя, а вот у соцмережах зовсім інша картинка.

Наприклад, син закарпатського нардепа Василя Петьовки, Андрій в соцмережах хизується своїми нескромними подорожами по світу. Він обирає найкращі відпочинки. До прикладу у Дубаї Андрій обрав готель де вартість семиденного перебування коштує майже півмільйона гривень. А цього літа відпочивав в одному із найдорожчих готелів Туреччини, де тиждень відпочинку коштує близько 340 тис. грн. Також Андрій Петьовки постійно дарує своїй коханій дуже коштовні подарунки, вартістю майже 400 тис. грн.

Син голови бюджетного комітету Юрія Арістова теж відпочиває із шиком. У соцмережі Інстаграм публікує, як із друзями катається на дорогих іномарках закордоном. Хлопець іще також полюбляє носити одяг дорогих брендів.

А вот донька нардепа Сергія Шахова полюбляє носити аксесуари за 1 350 000 гривень, а дружина нардепа Валерія Лунченка сидіти на шикарних меблях вартістю у понад 5 тис. доларів.

Найцікавіше, що шикарні покупки політики забувають показувати у своїх деклараціях. 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!