Windrose підтвердила припинення польотів на Закарпаття до березня

02.12.2021 09:49 329 0

Авіаперевізник Windrose припинив польоти з Києва до Ужгорода до 23 березня 2022 року. Цю інформацію інтернет-порталу "Закарпаття онлайн" офіційно підтвердили в пресслужбі компанії.

"На жаль, рейси за маршрутом Київ – Ужгород – Київ тимчасово призупинені. У листопаді 30% рейсів через метеорологічні умови в Ужгороді вимушено йшли на посадку до аеропорту м. Львів. Це значно вплинуло на попит, а також створює перешкоди для повноцінного виконання рейсів у зимовий період. Наразі плануємо відновити сполучення на літню навігацію", – повідомила редакцію Закарпаття онлайн PR-менеджер авіакомпанії.

Наприкінці жовтня 2021 року Windrose уже повідомляла про скасування регулярних рейсів із Києва до Ужгорода починаючи з 9 листопада. Причиною вказувалася неготовність аеропорту "Ужгород" до виконання рейсів у зимовий період.

Тим часом директор міжнародного аеропорту «Ужгород» Олег Коцюба заявляв, що аеропорт повністю готовий до зими і рейси з Ужгорода до Києва не скасовують.

Авіакомпанія Windrose почала виконувати регулярні рейси на аеродром міста Ужгород з 1 червня. 

До того, 24 вересня 2020 року, Україна та Словаччина підписали двосторонню міжурядову угоду про надання авіаційних експлуатаційних послуг українським постачальником цих послуг у певній частині повітряного простору Словаччини щодо аеропорту "Ужгород".

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!