Вже наступного місяця у Мукачеві відкриють спорткомплекс ДЮСШ

05.03.2021 18:38 95 0

Реконструкція трьох об’єктів дитячо-юнацької спортивної школи : стадіону, басейнів та двоповерхової будівлі підходить до завершення, на реалізацію масштабних проєктів з бюджету міста Мукачева виділили майже 70 млн. гривень

Проведено капітальний ремонт будівлі спортивної школи, її площа 2,5 тис. м², фасад та усі приміщення всередині закладу повністю оновлено, підведені нові комунікації, для 4 спортивних залів за гроші з міського закупили спеціальне устаткування. На майже 800 тис. грн. придбано спортивного обладнання для пауерліфтингу. На першому поверсі розміщені: рецепція, душові та роздягальні, окремі приміщення та доступ до басейнів передбачено для людей з інвалідністю. Тут облаштували два басейни: термальний та великий з прісною водою.

Триває реконструкція стадіону, тут облаштовано розминочну бігову доріжку, майданчик для кросфіту, площадку для стрибків у пісок та метання спису , а також два мульти-спортивний майданчик та тенісні корти. Міні-футбольне поле зі штучним покриттям облаштовано для учнів дитячо-юнацької спортивної школи. Найбільше поле стадіону облагородять та засіють травою. Також проведуть реконструкцію трибун та благоустрій території, облаштують зелені зони для відпочинку й місця для паркування автомобілів.

На базі спорткомплексу зможуть тренуватися спортсмени з усіх куточків України : облаштовано спортивні зали та спец-майданчики для занять різними видами спорту: легкої атлетики, пауерліфтингу, боксу, тенісу, волейболу та баскетболу. Та найголовніше , в нових комфортних займатимуть вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, а це 380 учнів які сьогодні відвідують різні спортивні секції ДЮСШ.
 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!