Владний "дерибан" землі колишнього заводу "Ужгородприлад" - жерналісти

21.12.2021 10:00 165 0

16 грудня в сюжеті телеканалу "Еспресо" журналіст Артем Лагутенко розповів про сумнівну схему щодо заволодіння землями заводу "Модуль М" в Ужгороді, погрози та спалені автомобілі місцевого журналіста.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв уник відповіді на запитання журналіста чи пов'язані члени його родини з компаніями, які накинули оком на землі заводу.

Водночас побіжний зв'язок є і він прослідковується через бізнес-партнера мера Йосипа Кречка. Саме "тіньовий" бухгалтер і довірена особа останнього Валентин Стельмах є співзасновником фірм-прокладок, які вже отримали безкоштовно в оренду гектари з території заводу для подальшого комерційно-житлового будівництва.

Ринкова вартість землі, якою планують заволодіти ці фірми через депутатську більшість Б. Андріїва, сягає понад 15 мільйонів доларів.

Для реалізації цієї вочевидь корупційної оборудки сам завод штучно доводять до банкрутства. Так, ще в 2018 році прибуток від експорту продукції становив майже 20 млн грн, а з 2019 році по сьогодні – його нема взагалі.

Поліція продовжує "сприяти" депутатам Ужгорода в легалізації крадіжки в громади $15 млн із землі "Ужгородприладу".

Йдеться про рейдерське заволодіння майже 12 гектарами комунальної землі, яка з радянських часів перебувала в користуванні заводу «Модуль М» (колишній - "Ужгородприлад") по вулиці Бобяка в Ужгороді, який розташований на березі річки Уж, неподалік гіпермаркету «Епіцентр» та Боздоського парку.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!