Влада Ужгорода не надала "карантинні" пільги ФОПам та юридичним особам

20.04.2021 12:08 126 0

15 квітня відбулася позачергова V сесія Ужгородської міської ради, на якій, окрім перегляду рішення щодо "дерибану" зеленої зони в Боздоському парку, депутати розглянули ще декілька, здебільшого бюджетних, питань.

"Так, депутатська більшість не підтримала проєкт рішення "Про зміни до рішення міської ради 10.07.2018 №1151 «Про місцеві податки та збори» ". Всього 6 депутатів проголосувало "ЗА", інших, вочевидь, проблеми збереження робочих місць в Ужгороді не хвилюють." – прокоментував результати голосування автор проєкту, депутат Олександр Волосянський. 

ФОПи та юридичні особи суттєво постраждали від вимушеного карантину і заборони працювати під час локдаунів і «червоних» зон в січні-квітні цього року. Саме тому тиждень тому депутат міськради О.Волосянський виступив з ініціативою розглянути на черговій сесії Ужгородської міської ради розроблений ним проект рішення щодо надання пільг підприємцям Ужгорода, яким було заборонено приймати відвідувачів і працювати протягом 4 місяців цього року. Це б в свою чергу мало допомогти зберегти робочі місця та зарплати для людей, яких працевлаштовують підприємці міста.

Як зазначає громадський правозахисник Віталій Грегор, вказаним проектом рішення передбачалося запровадження пільг для підприємців на 4 місяці – з 01.05.2021 по 31.08.2021: 

1) Підприємці І та ІІ груп звільняються від сплати єдиного податку.

2) Юридичні особи та ФОПи звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки, розташовані на території міста Ужгорода.

3) Фізичні особи-підприємці та юридичні особи звільняються від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (комерційну нерухомість).

результати поіменного голосування з офіційного сайту міськради
результати поіменного голосування з офіційного сайту міськради

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!