Від лісохімзаводу у Перечині вимагають компенсувати 14,7 млн грн збитків, завданих забрудненням довкілля

02.10.2021 17:43 96 0

Закарпатська обласна прокуратура звернулася до суду з позовною заявою з метою відшкодування 14,7 млн грн шкоди, завданої внаслідок забруднення довкілля шкідливими речовинами в Перечині.

Позов подано в інтересах держави в особі Перечинської міської ради та Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до товариства з додатковою відповідальністю.

Підставою для пред’явлення позову стало неналежне виконання окремими посадовцями товариства посадових обов’язків, унаслідок чого допущено порушення вимог природоохоронного законодавства. Таким чином, шкідливими для людей та довкілля хімічними речовинами (фенолами) забруднено ґрунтовий покрив земельної ділянки комунальної власності площею майже 4,7 га. Вказані обставини встановлено внаслідок розслідування кримінального правопорушення, процесуальне керівництво в якому здійснюють прокурори обласної прокуратури.

Наразі за цим позом Господарський суд Закарпатської області відкрив провадження у справі, повідоляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!