В Укрзалізниці розслідують розкрадання 140 тонн дизпалива

06.07.2021 18:24 36 0

Апарат директора з економічної та інформаційної безпеки ініціював службову перевірку всіх депо, де виявили порушення.

Співробітники Укрзалізниці і Нацполіції провели спільні заходи з виявлення та недопущення розкрадання паливно-мастильних матеріалів на території майже 20 локомотивних депо компанії. Про це у вівторок, 6 липня, повідомлено на сайті УЗ.

Отже, за результатами інвентаризації, в одному з локомотивних депо виявили надлишки дизпалива в кількості 54,7 тонни. Крім того, в цьому депо виявили недолив 2 тис. кг дизпалива в локомотив. Водночас на цей локомотив було виписано два маршрутних листи, що підтверджує ведення "чорної" бухгалтерії.

За цими фактами відкрили кримінальні провадження, розпочато досудове розслідування.

Загалом під час спільних заходів зафіксували дії організованих злочинних груп з можливим розкраданням близько 140 тонн дизпалива, орієнтовна вартість якого близько 4 млн гривень.

Крім того, серед виявлених порушень - нестача дизельного палива; заправка дизелем локомотивів, які фактично були в ремонті або в очікуванні ремонту; надлишкова заправка локомотивів паливом і оливою; неправомірне списання пального; недолив; факт фіктивного надходження і оприбуткування цистерни з пальним. Зафіксовано факти розкрадання та неналежного зберігання мастила.

Апарат директора з економічної та інформаційної безпеки ініціював службову перевірку всіх депо, де виявили порушення.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!