В Офісі президента розповіли, чи запросять Путіна до Києва після його відмови їхати на Донбас

26.04.2021 10:00 120 0

В Офісі президента називають можливість запрошення Путіна до Києва некоректним.

Україна не буде запрошувати президента Росії Володимира Путіна до Києва, який дав зрозуміти, що на зустріч із українським лідером Володимиром Зеленським на Донбас не поїде.

Про це заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю LIGA.net.

Так, зі слів Єрмака, подібне запрошення Путіна до Києва було би некоректним.

"Ні, я вважаю це некоректним", - відповів глава ОПУ на запитання про готовність запросити Путіна до Києва.

Щодо причин, з яких Зеленський запропонував главі Кремля зустріч "у будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна", керівник Офісу президента пояснив, що цими діями Україна показує, що "готова до продовження переговорів".

"І це важливо зробити там, де військовослужбовці України щодня захищають свою Батьківщину і ризикують життям. І подивитися в очі людям, які щодня ризикують життям. За нашою інформацією, останнім часом переважна кількість убитих українців – це жертви снайперів. Снайперів, які, за нашою інформацією, мають, зокрема, російське походження", - висловився Єрмак.

Нагадаємо, 20 квітня президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні запропонував Путіну провести переговори, які можуть відбутися і на Донбасі. 

Згодом заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ РФ Володимир Джабаров, коментуючи пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі, заявив, що 

У Росії різко відповіли на пропозицію Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі
така ініціатива не має жодного сенсу. 

А вже 22 квітня президент Росії заявив, що готовий прийняти Володимира Зеленського в Москві "в будь-який зручний час", але все залежатиме від предмету розмови. Путін відмовився обговорювати із Зеленським Донбас, мовляв, це треба спершу обговорювати з ватажками так званих "Л/ДНР", а Росія, за словами Путіна, є "третьою стороною".

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!