В ЄС заборонили продаж одноразових пластикових товарів

03.07.2021 21:23 117 0

З сьогоднішнього дня в Євросоюзі заборонено торгувати одноразовим пластиковим посудом - підприємці повинні перейти на скло або метал.

У країнах Євросоюзу з сьогоднішнього дня повністю заборонено торгувати одноразовою пластиковою продукцією. Відповідну директиву ЄС про заборону пластикового посуду прийняли в 2019 році, повідомляє DW в суботу, 3 липня.

Заборона стосується одноразових ложок, виделок, ножів, тарілок, соломинок для пиття, ватних паличок, паличок для розмішування та тримання надувних кульок. Також не можна більше продавати одноразові контейнери для їжі і для напоїв, виготовлені з пінопласту. Підприємці тепер повинні переходити на альтернативи зі скла і металу.

Крім того, заборонені до продажу тарілки та інший посуд з пластмаси на біологічній основі. Правила стосуються і одноразового посуду з паперу, що містить пластиковий шар або покритою пластиковою плівкою.

При цьому одноразові продукти, що залишаються на складах, дозволено розпродати. У Німецькій торговій асоціації виходять з того, що йдеться "про ще велику кількість" залишків нереалізованого одноразового пластику, однак точних даних про обсяги назвати не беруться.

Теги: новини

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!