В Чехії COVID - лікарні переповненні: прийшлось просити сусідніх країн про допомогу

06.03.2021 18:25 60 0

В Чехії критична ситуація з COVID-19: медична система перезавантажена.  

Чеська Республіка попросила Німеччину, Швейцарію та Польщу прийняти пацієнтів з COVID-19, оскільки у місцевих лікарнях критична ситуація.

Чехія є однією з найбільш постраждалих країн у світі за останні тижні, оскільки багато регіональних лікарень через наплив хворих на коронавірус змушені були перевезти їх в інші місця. Про це 5 березня заявило Міністерство охорони здоров’я Чехії.
Велика кількість нещодавно інфікованих пацієнтів посилило тиск на систему охорони здоров’я, а кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації, зростає,
– йдеться в повідомленні міністерства.

Кількість госпіталізованих зростає
За даними Міністерства охорони здоров’я країни, станом на ранок п’ятниці госпіталізації потребували 8 135 пацієнтів з коронавірусом, серед них 1 735 потребують інтенсивної терапії.

У деяких регіонах лікарні вичерпали свої можливості, і вони більше не можуть надавати належну допомогу або приймати нових пацієнтів без допомоги інших,
– сказав міністр охорони здоров’я Ян Блатний.

Загалом в країні доступно 13% загальної потужності інтенсивної терапії, тоді як у столиці Празі цей показник – 5%.

Коротко про захворюваність в Чехії
Кількість померлих перевищила 20 тисяч людей. За кількістю померлих на 100 тисяч населення Чехія поступається лише Гібралтару та Сан-Марино (де живе менш як 100 тисяч), йдучи врівень з Бельгією.

 

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!