Угорщина стала першою країною де використовують одразу 8 різних вакцин проти Covid-19

25.03.2021 16:35 132 0

У понеділок Угорщина стала першою країною ЄС, яка видала тимчасову ліцензію на екстрене використання вакцини CoviShield.

Таким чином у країні незабаром буде використано для щеплення одразу вісім вакцин, що не має більше прикладу у світі.

Наразі в Угорщині є сім ліцензованих вакцин проти коронавірусу. Першими були затверджені Європейським Союзом сироватки Pfizer/BionTech та Moderna, а потім вакцини Oxford-AstraZeneca.

Угорщині було цього мало - додався російський Sputnik V та китайський Sinopharm. А потім CoviShield та Convidecia CanSino (остання теж з Китаю). Нещодавно Європейське фармацевтичне агентство дозволило використовувати американську вакцину Johnson & Johnson, яка також буде доступною для угорців

На сьогодні у всьому світі використовується 10 різних вакцин. Більшість країн вакцинують своїх громадян за допомогою AstraZeneca або Pfizer / BionTech, а також Moderna та Sinopharm.

Однак у більшості країн ще дуже низький відсоток щеплення від загальної кількості населення. Найкраща ситуація в Ізраїлі - там майже 60% від загальної кількості населення вже отримали принаймні першу дозу. Великобританія претендує на друге місце - там вакциновано 40% населення. Станом на вівторок 16,5% угорців отримали принаймні свою першу дозу, це вдвічі більше, ніж отримали німці, іспанці, французи та поляки.

Кілька днів поспіль в Угорщині - фіксують рекордну кількість смертей та нещодавно виявлених випадків Covid-19, в той час як багато лікарень залишаються перевантаженими через велику кількість інфікованих пацієнтів.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!