Тариф на розподіл газу зміниться з 1 січня: нові ціни

03.12.2021 11:20 93 0

Ціна на розподіл газу в Україні зміниться вже з 1 січня 2022 року. На сайті нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, оприлюднено проєкти постанов про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу газорозподільних підприємств.

У період із 13 по 15 грудня повинні відбутись відкриті обговорення ініціативи.

У списку значаться наступні підприємства: АТ "Вінницягаз", АТ "Волиньгаз", ПрАТ "Гадячгаз", АТ "Дніпрогаз", АТ "Дніпропетровськгаз", АТ "Донецькоблгаз", АТ "Житомиргаз", АТ "Закарпатгаз", АТ "Запоріжгаз", АТ "Івано-Франківськгаз", АТ "Київгаз", АТ "Київоблгаз", ВАТ "Кіровоградгаз", ПрАТ "Коростишівгаз", ПрАТ "Кременчукгаз", АТ "Криворіжгаз", ПАТ "Лубнигаз", АТ "Луганськгаз", АТ "Львівгаз", ПАТ "Маріупольгаз", ПрАТ "Мелітопольгаз", АТ "Миколаївгаз", АТ "Одесагаз", АТ "Полтавагаз", АТ "Рівнегаз", АТ "Сумигаз", ПрАТ "Тернопільгаз", ПрАТ "Тернопільміськгаз", АТ "Тисменицягаз", ПрАТ "Уманьгаз", АТ "Харківгаз", АТ "Харківміськгаз", АТ "Херсонгаз", АТ "Хмельницькгаз", АТ "Черкасигаз", АТ "Чернівцігаз", АТ "Чернігівгаз", ПрАТ "Шепетівкагаз", ПрАТ "НГХП "Сірка" та ДП "Кременецьке УПРГ".

Видання "Фінанси.ua" підготувало інфографіку, на якій показало нові ціни на розподіл газу з 1 січня 2022 року.

Згідно оприлюднених даних, тариф на послуги розподілу природного газу на місяць для "Чернівцігаз" складатиме 2,14 грн за метр кубічний (без урахування ПДВ). Решта компаній встановили тариф менше двох гривень. Найнижча варість у "Київгаз" – 0,32 грн за 1 м.куб.

Нові тарифи, наведені в інфографіці, вказані без ПДВ

Важливо відмітити, що нові тарифи ще мають пройти процедуру погодження.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!