Таліби повідомили про формування нового уряду Афганістану

29.08.2021 11:12 36 0

Таліби вже призначили ключових чиновників, губернаторів і начальників поліції в 33 з 34 афганських провінцій.

"Талібан" протягом тижня озвучить повний склад уряду, який буде керувати Афганістаном. Про це в суботу, 28 серпня, в інтерв'ю Reuters повідомив представник угруповання Забіхула Муджахід.

За його словами, вже призначені чиновники для управління ключовими державними установами, включаючи МОЗ, Центробанк і Міністерство освіти.

"Важко передбачити, чи будуть жінки частиною кабінету міністрів. Фінальне рішення буде прийняте вищим керівництвом" - сказав він.

Муджахід повідомив виданню, що склад нового кабінету буде остаточно сформований через один або два тижні після відходу американців з Афганістану.

За його словами, таліби очікують, що економічні потрясіння і різке падіння курсу валюти, що послідували за захопленням Кабула два тижні тому, швидко вщухнуть.

"Падіння курсу афгані  щодо іноземної валюти є тимчасовим, і це через раптову ситуацію, що змінилася, вона повернеться в нормальне русло, як тільки державна система почне функціонувати", - сказав він.

Агентство відзначає, що в Кабулі зростає розчарування в зв'язку з серйозними економічними труднощами, викликаними різким падінням валюти і зростанням цін на продукти харчування, оскільки банки все ще закриті через два тижні після захоплення міста талібами.

Теги: новини

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!