Суд відсторонив від посади депутата-землевпорядника Баранинської ОТГ Павлея, затриманого на хабарі

14.10.2021 16:21 155 0

Йдеться про головного спеціаліста вiддiлу архiтектури, земельних вiдносин та ЖКГ Баранинської сiльської ради Едуарда Павлея, який водночас є депутатом цієї ж ради та секретарем профільної "земельної" комісії.

Про це повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор

Сьогодні слідча суддя Ужгородського міськрайонного суду Ірина Лагойда розглянула клопотання обласних правоохоронців про відсторонення від посади на час слідства депутата Баранинської ОТГ Е. Павлея, 13.07.1990 р.н. , уродженця с. Великі Лази Ужгородського району, затриманого на хабарі.

Суд частково задовільнив клопотання заступника начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУНП в Закарпатській області І. Яворського, погодженого прокурором Закарпатської обласної прокуратури О. Андришиним.

Підозрюваного Е. Павлея відсторонено на час досудового розслідування  від виконання обов'язків головного спеціаліста вiддiлу архiтектури, земельних вiдносин та ЖКГ Баранинської сiльської ради Едуарда Павлея до 29 листопада. А в частині відсторення від від роботи секретаря депутатської "земельної" комісії сільради відмовлено.

Як раніше мовідомляли 4 жовтня 2021 року депутата Баранинської ОТГ затримали на хабарі у 3 тис доларів "за вирішення земельного питання".

6 жовтня цей же суд взяв депутата під варту із можливістю внесення застави в 113 тис грн, яку було сплачено вже наступного дня і Е. Павлей вийшов на волю. До слова, захисниками підозрюваного були одночасно 3 адвоката:  Резуненко О.А., Леньо І.О., Йосипчук О.В..

Підтримати того разу в суд депутата-хабарника приходило також близько 15 депутатів Баранинської ОТГ, які просили відати його їм поруки. Однак суд відмовив в зазначеному клопотанні.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!