Стала відома причина смерті вінничанина після вакцини Pfizer

04.07.2021 11:45 70 0

Судмедекспертиза показала, що чоловік помер від гострої серцево-судинної недостатності на тлі ішемічної хвороби серця.

Попередня причина смерті чоловіка з Вінницької області, який перед цим отримав щеплення вакциною Pfizer - гостра серцево-судинна недостатність на фоні ішемічної хвороби серця. Про це повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

"За даними електронної амбулаторної картки пацієнта - хронічні захворювання не зареєстровано. За попередніми результатами судово-медичної експертизи - причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на фоні ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає. Зараз чекаємо результати морфо-гістологічних досліджень", - йдеться в повідомленні.

Для розслідування цієї події і встановлення причин її виникнення Департаментом охорони здоров'я та реабілітації вживаються всі необхідні заходи. Зараз цей випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької області.

Раніше повідомлялося, що у Вінницькій області через чотири години після вакцинації від коронавірусу помер 47-річний місцевий житель.

Коментарі - 0

Поки немає коментарів, будьте першим, залиште свій відгук!